Ogłoszenia Parafialne

20-06-2021.

 

  • W niedzielę, w przeddzień 125. rocznicy poświęcenia naszej Kalwarii, o godz. 10.30 w Bazylice, Ks. Abp Wiktor Skworc odprawi Mszę św. Dziękczynną, a o godz. 17.00 w kościele kalwaryjskim odbędzie się jubileuszowy koncert Chóru „Polonia Harmonia”, na który serdecznie zapraszamy.
  • W czwartek zapraszamy na Wieczór Uwielbienia o godz. 19.00 w Bazylice.
  • Dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców zapraszamy na Mszę św. z okazji zakończenia roku szkolnego w piątek o godz. 9.00. Podczas tej Mszy św. zostaną rozdane nagrody dzieciom, które zbierały obrazki ze Mszy św. niedzielnych. Prosimy, by podpisane plansze dostarczyć do środy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  • W piątek, 25. dzień miesiąca, po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na różaniec w intencji pokoju na świecie i w ludzkich sercach, a także na adorację Jezusa Eucharystycznego w Monstrancji Pokoju do godz. 18.00.
  • Spotkanie grupy Katechezy Dorosłych odbędzie się w sobotę o godz. 16.00 w auli.
  • W sobotę swoje urodziny obchodzi ks. Piotr Andrzejak. Zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji o godz. 18.00.
  • Panteon Górnośląski przygotował specjalną wystawę przedstawiającą historię życia Sługi Bożego ks. kard. Augusta Hlonda, pierwszego biskupa katowickiego i Prymasa Polski, którą będzie można oglądać w naszej Bazylice od 21. czerwca do 5. lipca.

 

Za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby Zgromadzenia Misjonarzy św. Rodziny, w podziękowaniu za przeprowadzenie Misji Świętych,  składamy serdeczne Bóg zapłać!

 

Polecamy „Gościa Niedzielnego”, a także najnowszy numer czasopisma parafialnego „Z Piekarskich Wież”.

 

Parafianom i Pielgrzymom życzymy obfitych łask Bożych i opieki Matki Bożej Piekarskiej –  Lekarki Chorych.

Szczęść Boże!

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Ks. Ficka 7.