Ogłoszenia Parafialne

26-01-2020.

 

  • W niedzielę, na zakończenie „Piekarskiego Betlejem”, o godz. 17.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru kameralnego „Legato”.
  • Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim wolontariuszom, którzy budowali „Piekarskie Betlejem”, obsługiwali kawiarenkę „Pod Aniołem”, a także przynosili pokarm dla zwierząt i opiekowali się nimi.
  • Wyjazd na Jasełka do Cieszyna będzie we wtorek o godz. 14.40. Można się jeszcze zapisać w Centrum.
  • Zapraszamy na wieczór uwielbienia, w czwartek o godz. 19.00 w Bazylice.
  • W piątek o godz. 17.15 w salce odbędzie się spotkanie dzieci pierwszokomunijnych w sprawie strojów.
  • W sobotę o 17.00 zapraszamy na różaniec wynagradzający ku czci Niepokalanego Serca N. M. P.
  • W przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, które jest obchodzone jako Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Na msze św. prosimy przynieść gromnice. Dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej poświęcimy świece na mszy św. o godz. 12.00.

 

Za złożone dzisiaj ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”.

Parafianom i Pielgrzymom życzymy obfitych łask Bożych i opieki Pani Piekarskiej.

Szczęść Boże!

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Ks. Ficka 7.