Kawiarenka oraz "Ogród Anioła"

 

KAWIARENKA oraz "OGRÓD ANIOŁA"

tel. 500 278 797 - p. Mariola

pielgrzymki.piekary@gmail.com

 

czynna:

 

poniedziałek - sobota

8.30 - 13.00

 

niedziela

nieczynne

 

oraz dla grup pielgrzymów po zgłoszeniu telefonicznym 

 

 

 

Do dyspozycji pielgrzymów w budynku Centrum Pielgrzymkowego na pierwszym piętrze znajduje się kawiarenka, w której można napić się kawy lub herbaty oraz spróbować śląskiego kołocza. Kawiarenka oferuje ponadto inne ciepłe, bądź zimne napoje, lody itp. Na życzenie grupy możliwe jest zorganizowanie grilla (konieczne wcześniejsze uzgodnienie telefoniczne, bądź osobiste z obsługą).

 

W okresie letnim obsługa gości odbywa sie przy bufecie na zewnątrz budynku obok wejścia do "Ogrodu Anioła".

Ogród Anioła to wspaniałe miejsce znajdujące się tuż obok Centrum Pielgrzymkowego. Jego niepowtarzalną atmosferę tworzą piękne figury aniołów otoczone bujną zielenią. Miejsce to sprzyja refleksji i chwili wyciszenia. W okresie letnim odbywają się w nim także plenerowe koncerty muzyki religijnej i rozrywkowej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Ks. Ficka 7.