Kancelaria Parafialna

Jest czynna:

od poniedziałku do piątku, w godzinach od 15.00 do 17.00.

 

W soboty, niedziele i święta jest nieczynna.

 

 

Zamawianie Intencji

 

W kancelarii parafialnej (tylko osobiście, gdy chodzi o konkretną datę odprawienia Mszy św.) lub w Centrum Pielgrzymkowym (osobiście lub telefonicznie, gdy Msza św. może być odprawiona w dowolnym terminie).

 

W październiku dokonuje się rezerwacji na kolejny rok kalendarzowy. Trzeba tu zaznaczyć, że jest to jedynie zarezerwowanie konkretnego terminu (daty i godziny Mszy Św.). W tym okresie może zajść wiele przyczyn, dla których można zrezygnować z wyznaczonego terminu, lub może być konieczność przesunięcia intencji na inny termin.

 

W momencie rezerwacji pracownik kancelarii zapisuje telefon kontaktowy osoby zamawiającej Mszę świętą, aby w razie przyczyn leżących po stronie parafii powiadomić o zmianie terminu lub godziny odprawienia danej Mszy świętej.

 

PRACOWNIK KANCELARII NIE JEST ZOBOWIĄZANY DO TELEFONICZNEGO PRZYPOMNIENIA O ZBLIŻAJĄCYM SIĘ OSTATECZNYM TERMINIE POTWIERDZENIA REZERWACJI.

 

Konieczne jest potwierdzenie przez zainteresowanych parafian, iż rezerwowane terminy intencji są aktualne. Intencje w kancelarii parafialnej należy potwierdzić miesiąc przed wyznaczonym terminem. Intencje, które nie zostaną potwierdzone w wyznaczonym terminie uznaje się za wolne na 14 dni przed wyznaczoną datą Mszy świętej, a w ich miejsce wpisuje się intencje bezterminowe, oczekujące jeszcze na odprawienie.

 

W momencie potwierdzenia terminu Mszy św. prosimy o złożenie ofiary, która jest przekazywana na utrzymanie parafii (budynku kościelnego, duszpasterzy i służby kościelnej).

 

JEŚLI W NAJBLIŻSZYM CZASIE OBCHODZISZ WAŻNE WYDARZENIE

I PRAGNIESZ BOGU DZIĘKOWAĆ ZA OTRZYMANE ŁASKI,

POMYŚL ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ, BY ZAREZERWOWAĆ TERMIN MSZY ŚWIĘTEJ!

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Ks. Ficka 7.