Ogłoszenia

 

13-10-2019.

 

  • Dzisiaj (13.10.) przypada Dzień Fatimski. O godz. 18.30 zapraszamy na Wieczór Maryjny z Eucharystią, różańcem i procesją światła.
  • Zapraszamy do udziału w codziennych nabożeństwach różańcowych: w tygodniu o 17.15 w Bazylice, a w niedziele o 13.45 na Kalwarii.
  • W środę przypada Uroczystość Św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska, a w piątek – święto Św. Łukasza, Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia.
  • Spotkanie Wieczernika odbędzie się w czwartek po mszy św. wieczornej, a Katecheza Dorosłych – w piątek po mszy św. wieczornej.
  • Młodzież zapraszamy w piątek na różaniec na Kalwarii, który rozpoczniemy o godz. 19.00 na Rajskim Placu; prosimy zabrać znicze.
  • W przyszłą niedzielę będziemy gościć Misjonarzy Oblatów z Katowic-Koszutki, którzy wygłoszą do nas Słowo Boże i będą rozprowadzać kalendarze misyjne.
  • Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w sobotę 26. października. O godz. 9.00 sprzed Bazyliki wyruszy korowód na halę MOSiR’u. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach.

 

Za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii i sanktuarium, a także na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” składamy serdeczne Bóg zapłać!

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i innych czasopism religijnych.

Parafianom i Pielgrzymom życzymy obfitych łask Bożych i opieki Pani Piekarskiej.

Szczęść Boże!

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Ks. Ficka 7.