Ogłoszenia Parafialne

22-11-2020.

 

  • Dzisiaj, w Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, zapraszamy na uroczyste nieszpory ku Jego czci o godz. 15.00, a o 16.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji naszego chóru z okazji Święta Patronalnego, św. Cecylii.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Pierwszą Niedzielę Adwentu obchodzimy jako Niedzielę Trzeźwości.
  • Dzisiaj i w kolejne niedziele przed kościołem będzie można nabyć wieńce adwentowe i stroiki świąteczne wykonane przez dzieci i wychowawców z naszej Ochronki.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach św. młodzież będzie rozprowadzała zdrapki adwentowe, które są pomocne w lepszym przygotowaniu duchowym do Świąt Bożego Narodzenia.
  • W Centrum Pielgrzymkowym, które jest czynne w weekendy, można nabyć lampiony, opłatki, świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, książki i dewocjonalia.
  • Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za grabienie liści i sprzątanie Kalwarii.

 

Za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby archidiecezji składamy serdeczne Bóg zapłać!

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i innych czasopism religijnych.

Parafianom i Pielgrzymom życzymy wielu łask Bożych oraz opieki Matki Bożej Piekarskiej.

Szczęść Boże!

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Ks. Ficka 7.