Ogłoszenia Parafialne

16-02-2020

 

  • We wtorek przypada rocznica śmierci ks. Jana Alojzego Ficka, budowniczego naszej bazyliki. O godz. 10.00 zapraszamy na mszę św. w intencji Jego beatyfikacji.
  • Spotkanie „Wieczernika” odbędzie się w czwartek po mszy św. wieczornej.
  • Także w czwartek zapraszamy na wieczór uwielbienia o godz. 19.00 w Bazylice.
  • W piątek o godz. 16.30 zostanie odprawiona msza św. w intencji Śląskiego Oddziału Polskiego Związku Piłki Nożnej z okazji 100-lecia istnienia.
  • W sobotę odbędzie się pielgrzymka Harcerzy Śląskich do naszego sanktuarium. Po mszy św. o godz. 10.00 nastąpi uczczenie relikwii bł. Wincentego Frelichowskiego – patrona harcerzy.
  • Z radością informujemy, że w sobotę w kaplicy seminaryjnej nasz kleryk, Szymon Grieger, przyjął strój duchowny. Módlmy się o potrzebne łaski dla Niego na drodze do kapłaństwa.

 

Za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii i sanktuarium składamy serdeczne Bóg zapłać!

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”.

Parafianom i Pielgrzymom życzymy obfitych łask Bożych i opieki Pani Piekarskiej.

Szczęść Boże!

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Ks. Ficka 7.