Ogłoszenia Parafialne

17-11-2019.

 

  • Wyjazd do Cieszyna na spektakl „Gość Oczekiwany” będzie we wtorek o 14.40. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, można się zapisać w Centrum.
  • W ramach Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w archidiecezji, która w naszej parafii przypada 21. listopada, w czwartek w Bazylice odbędzie się całodzienna adoracja. Zachęcamy do trwania na modlitwie przed Jezusem Eucharystycznym.
  • W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy ministrantów wraz z rodzicami na mszę św. z okazji wspomnienia św. Tarsycjusza. Po mszy św. odbędzie się spotkanie przy stole w auli.
  • Także w czwartek o godz. 19.00 zapraszamy do Bazyliki na wieczór modlitewny. Jest to spotkanie formacyjne Bractwa Kalwaryjskiego, ale zapraszamy na nie wszystkich chętnych.
  • W przyszłą niedzielę, po mszy św. o godz. 16.00, odbędzie się koncert w wykonaniu naszego chóru z okazji Święta Patronalnego, św. Cecylii.
  • W gablotce znajdują się informacje Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, a także o Jubileuszu 65-lecia Górniczej Orkiestry Dętej Piekary-Julian.

 

Za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii i sanktuarium składamy serdeczne Bóg zapłać!

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i innych czasopism religijnych.

Parafianom i Pielgrzymom życzymy obfitych łask Bożych i opieki Pani Piekarskiej.

Szczęść Boże!

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Imienia NMP i Św. Bartłomieja, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Ks. Ficka 7.