Ogłoszenia

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

15-09-2019.

 

  • Dzisiaj obchodzimy Odpust Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na obchody różańcowe, które rozpoczniemy o 13.45 na Rajskim Placu, a zakończymy nieszporami maryjnymi w Bazylice o 15.00.
  • W środę przypada święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży. Uczniów klas VIII przygotowujących się do bierzmowania i młodzież naszej parafii zapraszamy na mszę św. w piątek o godz. 19.00.
  • Spotkanie Mężczyzn św. Józefa odbędzie się we wtorek po mszy św. wieczornej, Wieczernika – wyjątkowo w środę po mszy św. wieczornej, a Katecheza Dorosłych – w piątek po mszy św. wieczornej.
  • Dzieci zapraszamy na mszę św. szkolną w piątek o godz. 16.30.
  • W tym tygodniu okazja do spowiedzi będzie pół godziny przed mszą św. i od wtorku do soboty po południu od 16.00 do 18.00.
  • W przyszłą niedzielę odbędzie się Pielgrzymka Stowarzyszenia Rodzin Katolickich do naszego Sanktuarium.

 

Za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii i sanktuarium składamy serdeczne Bóg zapłać!

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”. Można też nabyć najnowszy numer „Z Piekarskich Wież”.

Parafianom i Pielgrzymom życzymy obfitych łask Bożych i opieki Pani Piekarskiej.

Szczęść Boże!

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.